Vítáme Vás

Úpravy parkovacích možností u SK Kročehlavy z důvodu probíhajících stavebních prací v areálu:
1) Do areálu bude umožněn přístup pouze rozhodčím a autobusům soupeřů.
2) V příjezdové ulici je omezená kapacita parkování, takže bude nutné využít
parkování v přilehlých ulicích, což bude komplikované hlavně při utkáních přípravek. 
Žádáme tedy oddíly, aby respektovali toto omezení a pro dopravu k utkáním na našem hřišti využily co nejmenší počet dopravních prostředků.
Děkujeme za pochopení, SK KROČEHLAVY, z.s.
aTermínová listina jaro 2019

 

 

 

Protesty a stížnosti

Pokud chce tým podat protest a chce, aby byl brál jako relevantní, je nutné ho podat přesně podle Hlavy III řízení ve věcech procesního řádu, dílu 2, paragrafu 26 a musí splňovat všechny podmínky, jinak k němu nejde přistoupit. Pokud však chcete podat stížnost na rozhodčího, pište ji na email svazu, ne formou protestu. Sekretář se postará o to, aby to dostala do rukou příslušná komise. Stížnost smí podat pouze funkcinoář klubu.

Důležité upozornění
V případě dohody opakovaného střídání v utkání IV. třídy, budou všichni hráči napsaní v ZoU považováni za startující hráče. Tzn., že do ZoU smí být v tomto případě zapsání pouze dva hráči ze soupisky, jinak se oddíl vystavuje kontumaci utkání ve prospěch soupeře. 

Vykoupení hráče z trestu po 2.ŽK+ČK v utkání mužů a po 4.ŽK v OP
V dokumentech je nově přidán soubor s žádostí o vykoupení hráče z trestu po obdržení 2.ŽK + ČK v utkání. Jedná se však o případy, kdy se hráč dopustil pouze přestupků ve hře se hrou souvisejících. Pokud rozhodčího častoval urážlivými výroky po obdržení ČK, nebo si jinak hrubě nesportovně provinil, vykoupit se tento hráč nedá. Zde naleznete soubor, kterým jde požádat o vykoupení z trestu hráče, který obdržel 4.ŽK v soutěži JAKO - Okresní přebor. 

POZOR: FAČR změnil způsob financování členských a pobočných spolků

FAČR na základě rozhodnutí MŠMT obdržené finanční prostředky musí použít vlastním jménem, přes vlastní účet a na vlastní zodpovědnost. FAČR proto část prostředků použije přímým způsobem financování, tedy na náhrady každého oddílu na rozhodčích a delegáty. Zbytek prostředků bude vyúčtováno nepřímým způsobem, tedy jako podíl na náklady spolku. Přímé financování bude probíhat automaticky, kdy za první půlrok 2018 FAČR vystaví a následně proplatí oddílům dobropis, přičemž v dalším období již tyto položky sběrná faktura oddílu obsahovat nebude. 

Rozpis mistrovských soutěří pro ročník 2018/2019

Licenční systém neprofesionálních klubů

JAKO_Letak

Akční nabídka dresů a míčů JAKO (klikněte na nadpis) - Eduard Kánský       603 807 662, e.kansky@team-jako.cz

Metodický pokyn: Zpracování osobních údajů členů klubů

Od 25. května vstoupí v platnost změna legislativy týkající se způsobu zpracování osobních dat, tzv. GDPR. To se dotýká všech oddílů v rámci FAČR. Z tohoto důvodu FAČR vytvořil metodický pokyn, kde tuto problematiku a vše z ní plynoucí oddílům představuje. Ačkoli je metodický pokyn doposud ve fázi připomínkovému řízení a je tedy možné, že se dočkáme nějakých změn či korektur v jeho finální verzi, již teď se jedná o materiál, který celou problematiku zpracování dat dostatečně a jasně vysvětluje.  
ZDE KE STAŽENÍ 

Myslíte, že máte fotbal v malíčku? 

Prověřte své znalosti v testu z pravidel fotbalu (zde), který musí každý rozhodčí minimálně jednou ročně úspěšně absolvovat.

Upozornění!!!

Prosíme všechny kluby, jejichž hráč byl v trestu, který mu už skončil, aby si nejpozději v pátek pro jistotu ověřily, zda-li jde tento hráč vložit do sestavy. Množí se totiž případy, kdy systém hráče do sestavy nepustí a je tedy nutné operativně sjednat nápravu . Během víkendu, zejména pak těsně před utkáním, je složité často i nereálné tento problém včas vyřešit.                           

počítadlo.abz.cz

YouTube kanál OFS Kladno  

youtube

Sledujte atraktivní zápas na YouTube. Fotbal je Vám zase o něco blíže, snažíme se ho dostat na vaše obrazovky.

Novelizace disciplinárního řádu

kladivko

OFS také upozorňuje na povinnost oddílů sledovat úřední desku FAČR OFS Kladno. Jedná se o součást Portálu, jejímž prostřednictvím je FAČR oprávněna doručovat svým členům rozhodnutí svých orgánů a jiná oznámení. Písemnost doručovaná prostřednictvím Úřední desky se považuje za doručenou dnem následujícím po dni uveřejnění.

  Účinnost od        
 1.  STANOVY FAČR   20.05.2016   
 2.  EVIDENČNÍ A REGISTRAČNÍ ŘÁD   01.06.2016   
 3.  PŘESTUPNÍ ŘÁD   01.06.2016   
 4.  SOUTĚŽNÍ ŘÁD   01.07.2016   
 5.  DISCIPLINÁRNÍ ŘÁD   01.07.2016   
 6.  PROCESNÍ ŘÁD   01.07.2016   
 7.  SOUTĚŽNÍ ŘÁD MLÁDEŽE A ŽEN   01.07.2016   
 8.  ŘÁD ROZHODČÍCH A DELEGÁTŮ   01.07.2016   
 9.  ŘÁD TRENÉRŮ   01.07.2016   
 10. ZPROSTŘEDKOVATELSKÝ ŘÁD   01.07.2016   
 

 

 

 


Aktuální výsledky:
ÚŘEDNÍ DESKA FAČR

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

ZPRÁVA PRO OFS

HLÁŠENÍ TURNAJŮ A PŘÁTELÁKŮ

informační systém
FAČR<< Prosinec 2018>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Předpověď počasí
 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLADNO, Stadion SK Kladno, Františka Kloze 2628, 272 01 Kladno | e-mail: ofs-kladno@atlas.cz | admin |