OBSAZENÍ
             
  přát. utkání a turnaje          
21.7.18 10:00 so Hostouň Králův Dvůr ŘKČ Ježek, Laštovička Dobrovíz
21.7.18 10:00+12:15 so SK Kladno dorost Admira dorost Zíka   Rozdělov
21.7.18 10:30 so SK Slaný Admira Praha Kindl A.  Nejedlo, Zoufalý Knovíz
21.7.18 10:30 so Braník Komárov Masopust Čechovský, Hudera Kam.Žehrovice
21.7.18 11:00 so Libušín   Svoboda     
21.7.18 13:00 so SK Kladno Litoměřicko Čechovský  Hudera, Masopust
Srby
25.7.18 18:00 st Hostouň Litoměřicko Švagr Krejsa st., Nejedlo Dobrovíz
25.7.18 18:00 st Lhota SK Kladno U19     Rozdělov
27.7.18 18:00 SK Kladno Králův Dvůr Vokoun  Bajer, Hudera Srby
28.7.18 10:00 so Hostouň Zápy Vokoun Vyhnanovský, SKFS K. Žehrovice
28.7.18 10:00 so Libušín   Hudera     
28.7.18 15:00+17:30  so Memoriál J. Burgera       Velké Přítočno 3x
28.7.18 10:30 so SK Slaný FK Bílina Kindl A.  Sandev P., Ježek  Knovíz
29.7.18 10:00 ne SK Kladno žáci Sokolov Hudera   Rodělov 2x
29.7.18 13:30 ne SK Kladno U16 Jablonec Brejník    Rozdělov 3x
29.7.18 15:00+17:30 ne Memoriál J. Burgera   Hudera, Bázler   Velké Přítočno 
1.8.18 18:00 st Lhota Jedomělice Čechovský Hudera, Kačice 3x
4.8.18 9:00-15:00 so Memoriál J.Hermanna   Čechovský    Slaný 2x
4.8.18 14:00 so Libušín        
4.8.18 15:00+17:00 so Memoriál J.Chocholatého   Nykl   Švermov 3x
4.8.18 17:00 so SK Slaný FK Žatec     3x
5.8.18 11:00+13:00 ne SK Kladno U19 Teplice     Novo
5.8.18 15:00+17:00 ne Memoriál J.Chocholatého   Hudera  Nykl, Čechovský
Švermov
5.8.18 17:00 ne SK Slaný "B" Rovné pod Řípem     3x
5.8.17 17:00 ne Pozdeň Buštěhrad      
5.8.18 17:00 ne Jedomělice Slovan Kladno     3x
11.8.18 9:00 so Turnaj   Říha Jandák, Bázler Klobuky 
11.8.18 10:00+11:45 so SK Kladno žáci Most     Rozdělov
11.8.18 13:00  so Memoriál V.Poteckého       Olovnice 2x
11.8.18 17:00 so Tuřany Cítoliby      
11.8.18 14:30+17:30 so Turnaj   Kalík
  Buštěhrad
11.8.18 11:00-18:30  so Memoriál Z.Zábranského   Pagáč Čechovský, Hudera Braškov 
11.8.18 17:00 so Smečno  Stochov     Smečno 1x
12.8.18 10:00 ne Švermov dorost Kročehlavy dorost Hudera     
 12.8.18 14:30+17:30 ne  Turnaj    Kalík
  Buštěhrad 
12.8.18 17:00 ne Slatina Svinařov Hudera    Slatina
12.8.18 17:00 ne SK Slaný "B" SK Dušníky     3x
17.8.18 17:00 SK Kladno žáci Střešovice Hudera  Bajer  
18.8.18 17:00 so Smečno Svinařov     Smečno 1x
18.8.18 17:00 so Zichovec Lány      
18.8.18 17:30 so Tuřany Lhota B      
19.8.18 10:00 ne SK Kladno žáci Most Hudera  Bajer Rozdělov
19.8.18 17:00 ne SK Slaný "B" Libčice     3x
19.8.18 17:00 ne Jedomělice Švermov     3x
26.8.18 10:00 ne SK Kladno žáci Příbram     Rozdělov 2x
ÚŘEDNÍ DESKA FAČR

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

ZPRÁVA PRO OFS

HLÁŠENÍ TURNAJŮ A PŘÁTELÁKŮ

informační systém
FAČR



<< Červenec 2018>>
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Předpověď počasí
 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLADNO, Stadion SK Kladno, Františka Kloze 2628, 272 01 Kladno | e-mail: ofs-kladno@atlas.cz | admin |