OBSAZENÍ

 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

Datum Čas Domácí Hosté Místo utkání R AR AR Pozn
24.2.2024 10:30 SK Kladno U16 Motorlet U16 UMT SK Hudera x x 1x
24.2.2024 12:30 SK Kladno B Dobrovíz UMT SK Kindl P. Pech Hudera 3x
24.2.2024 12:30+14:30 SK Kladno U15/14 Povltavská U15/14 UMT Rynholec Paleček x x 1x
24.2.2024 17:00 Dolany A Roztoky B UMT Velvary Kalík x x 1x
24.2.2024 17:00 Lhota Olovnice UMT SK Kladno Nový Hudera Černý 3x
25.2.2024 10:30 Slaný B Kolovraty Slaný Ježek Hnilička Novák  3x
25.2.2024 10:00 SK Kladno U19 Vyšehrad U19 UMT SK  Štefek Kalík Hudera  3x
25.2.2024 12:00 SK Kladno U17 Vyšehrad U17 UMT SK Hudera Černý Štefek 3x
25.2.2024 15:00 SK Slaný U15 Stodůlky U15 Slaný Kalík x x 1x
2.3.2024 10:00 Slaný U19 Kazín U19 Rynholec Poncar Paleček Grunwald J. 3x
2.3.2024 11:00 SK Kladno Pěnčín UMT SK Asník Neliba Šteberl 3x
2.3.2024 10:30 Slaný Motorlet B Slaný Zíka  Pejša J. Gerhardt 3x
2.3.2024 14:00 SK Kladno B Velká Dobrá UMT SK Šteberl Pech Hudera 3x
2.3.2024 15:00 Libušín Slavoj Kladno UMT Rynholec Čechovský Kindl P. Paleček 3x
2.3.2024 15:00 Pletený Újezd Stehelčeves Pletený Újezd Paleček x x 1x
2.3.2024 18:00 Lhota Čakovice UMT SK Kladno Kalík     3x
3.3.2024 10:30 Slaný B  FC Mělník Slaný Nový Chrapo Grunwald J. 3x
2.3.2024 17:00 Kročehlavy Rynholec UMT Rynholec Kindl P. x x 1x
3.3.2024 10:00 Hostouň/Švermov U19 Tuchlovice U19 UMT Rynholec Paleček x x 1x
3.3.2024 13:00 Velvary B Čečelice Velvary Nykl Volf  Němeček  3x
3.3.2024 16:00 Hrdlív Stochov UMT SK Kladno Hudera  x x 1x
9.3.2024 13:00 Jedomělice Pozdeň UMT Švermov Kindl P. Čechovský Hudera zrušeno
3.3.2024 15.00 Smečno Zvoleněves UMT Rynholec Kindl P. Masopust Paleček 3x
9.3.2024 14:00 Velké Přítočno Slavoj Kladno Bílá Hora Hudera x x 1x
9.3.2024 15:00 Smečno Hrdlív UMT Rynholec Kindl P. Čechovský  Paleček 3x
9.3.2024 16:00 Lhota Králův Dvůr B UMT SK Kladno       3x
10.3.2024 13:00 Velvary B Zavidov Velvary Čechovský Kalík Krupka 3x
10.3.2024 15:00 Velvary B Holubice Velvary Kalík  Krupka   3x
10.3.2024 15:00 Dřetovice Slavoj Kladno B Dřetovice Hudera x x 1x
10.3.2024 15:00 Pletený Újezd Kročehlavy Pletený Újezd   x x 1x
10.3.2024 17:00 Hostouň B Rynholec UMT Rynholec Kindl P. x x 1x
16.3.2024 12:30 Hostouň B Družec UMT Rynholec Kindl P. x x 1x
16.3.2024 15:00 Jedomělice Vraný Jedomělice Chrapo Hnilička  Grunwald J. 3x
16.3.2024 15:00 Hrdlív  Holubice Koleč Paleček x x 1x
17.3.2024 10:00 Slaný U15 Bohemians U15 Slaný Paleček x x 1x
17.3.2024 13:00 Velvary B Všestudy Velvary Volf Nykl Hudera 3x
ÚŘEDNÍ DESKA FAČR

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

ZPRÁVA PRO OFS

HLÁŠENÍ TURNAJŮ A PŘÁTELÁKŮ

informační systém
FAČR



<< Únor 2024>>
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Předpověď počasí
 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLADNO, Stadion SK Kladno, Františka Kloze 2628, 272 01 Kladno | e-mail: ofs-kladno@atlas.cz | admin |