OBSAZENÍ
  Přátelská utkání a turnaje          
20.7.19 10:00 so SK Kladno Králův Dvůr Sandev P. Bázler, Neliba  Srby 
20.7.19 10:30 so SK Slaný "A" Dobroměřice Svoboda Pejša J., Plecitý  
20.7.19 11:00 so Hořovicko Motorlet Gerhardt  Jeřábek, Zíka   
20.7.19 17:00 so Tuchlovice Libušín Hlavnička Plecitý, Neliba Srby 
20.7.19 17:00 so Velvary Teplice B Kindl Chládek, Braunšveig ZRUŠENO
20.7.19 17:00 so SK Slaný "A" Brozany Gerhardt Svoboda, Pejša J.  
21.7.19 10:00 ne Hřebeč Beroun Vokoun Zíka, Pískač Lidice
24.7.19 18:00 st Tuchlovice Žatec Svoboda  Říha, Jandák  Srby
24.7.19 18:30 st SK Kladno Beroun Vokoun Pagáč, Ježek  
26.7.19 18:00 SK Slaný "A" Zličín Kindl   Nejedlo, Vokoun Mšec 
27.7.19 10:00+12:00 so SK Kladno U19/U17 Most Jeřábek   Rozdělov
27.7.19 10:15 so Tuchlovice Doksy Gerhardt  Hudera, Zíka  Srby
27.7.19 10:30 so Libušín Hostouň B Čechovský Masopust, Neliba Dobrovíz 
27.7.19 11:00 so Hořovicko Přední Kopanina Vokoun Cílek, Ježek  
27.7.19 14:00 so Hořovicko B Spartak Příbram Ježek Cílek, Vokoun   
27.7.19 15:00+17:30 so Memoriál J.Burgera   Bázler Hudera, Volf Přítočno
28.7.19 10:15 ne Hostouň U19 Klecany U19 Hudera   Lidice
28.7.19 12:30 ne Hostouň U17 Červený Újezd U17 Hudera   Lidice
28.7.19 15:00+17:30 ne Memoriál J.Burgera   Bázler Hudera, Volf Přítočno
30.7.19 11:00 út SK Kladno U16 Ústí nad Labem Hudera   Rozdělov 3x
30.7.19 18:00 út Velké Přítočno Doksy Hlavnička Neliba, Pagáč  
31.7.19 18:00 st Švermov dorost Hostouň dorost Hudera    
31.7.19 19:00 st Hřebeč Motorlet Zoufalý Vokoun, Nejedlo Lidice
3.8.19 10:00 so Hřebeč Čížová Nejedlo Zoufalý, Braunšveig Lidice
3.8.19 10:00+11:45 so SK Kladno U15/U14 Roudnice Hudera   Rozdělov
3.8.19 10:15 so Tuchlovice Dobroměřice Krejsa  Zíka, Neliba
Srby
3.8.19 10:15 so Hostouň U19 Nový Knín U19     Dobrovíz
3.8.19 15:00+17:00 so Turnaj   Čechovský    Uhy 2x
3.8.19 17:30 so Braškov Doksy Zíka Neliba 3x
3.8.19 17:30 so Vraný Zlonice      
4.8.19 17:00 ne Jedomělice Přední Kopanina B Nykl Neliba  3x
4.8.19 17:00 ne Velké Přítočno Beroun Bázler Volf, 3x
4.8.19 10:15+12:15 ne SK Kladno U19/U17 Jablonec Jeřábek   Rozdělov
4.8.19 15:00+17:00 ne Turnaj   Masopust Čechovský  Uhy
4.8.19 17:00 ne SK Slaný "B" Libušín Pagáč   3x
4.8.19 17:00 ne Brandýsek Cítoliby      
7.8.19 18:00 st Švermov dorost Červený Újezd dorost Hudera    
10.8.19 9:30 so Turnaj   Jandák Bázler, Říha Klobuky 
10.8.19 10:00+11:45 so SK Kladno U15/U14 Ústí nad Labem Hudera    Novo
10.8.19 10:00 so SK Kladno U13/U12 Chrudim     Rozdělov 2x
10.8.19 10:00-15:00 so Memoriál J.Hermana   Masopust   Slaný 2x
10.8.19 10:15 so Brandýsek FK Kralupy Neliba    
10.8.19 10:15 so Hostouň U17 Admira Praha U17     Lidice
10.8.19 12:30 so Hostouň U19 Admira Praha U19     Lidice
10.8.19 14:30+17:30  so Turnaj o pohár   Nykl    Buštěhrad
10.8.19 15:00+17:30 so Memoriál Z.Zábranského     Hudera Braškov 3x
10.8.19 17:00 so SK Slaný "B" Lužec Mareš   3x
10.8.19 17:00 so Zichovec Mšec Neliba    
11.8.19 14:30+17:30 ne Turnaj o pohár   Nykl    Buštěhrad
11.8.19 15:00+17:30 ne Memoriál Z.Zábranského   Hudera   Braškov 3x
11.8.19 17:00 ne Jedomělice Holubice Čechovský Neliba, Zíka
 
14.8.19 18:00 st Švermov dorost Kročehlavy dorost Hudera    
16.8.19 14:00+15:30 SK Kladno U15/U14 Střešovice Hudera   Novo
17.8.19 10:00 so  SK Kladno U13/U12  Sokolov  Hudera   Rozdělov 2x 
17.8.19 13:00 so  Memoriál V.Poteckého   Masopust Čechovský  Olovnice
17.8.19 16:00 so Družec Červený Újezd Neliba Pískač 3x
17.8.19 17:00 so Smečno Zichovec      
17.8.19 17:00 so Zlonice Klobuky      
18.8.19 10:30 ne Kročehlavy U19 Přední Kopanina U19 Hudera    
18.8.19 17:00 ne Braškov Libčice Nykl  Neliba, Bajer  
18.8.19 17:00 ne SK Slaný "B" Unhošť Nový Cílek, Šaroch  
ÚŘEDNÍ DESKA FAČR

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

ZPRÁVA PRO OFS

HLÁŠENÍ TURNAJŮ A PŘÁTELÁKŮ

informační systém
FAČR



<< Červenec 2019>>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Předpověď počasí
 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLADNO, Stadion SK Kladno, Františka Kloze 2628, 272 01 Kladno | e-mail: ofs-kladno@atlas.cz | admin |