SOUTĚŽE PŘÍPRAVEK - AKTUÁLNÍ INFORMACE

Soutěžní ročník 2019/2020 podzim

 Mladší přípravka 

  Skupina A      Skupina B   
1. V.Přítočno
17:00  1. Velvary ÚT 17:00 
2. Unhošť
17:00  2. SK Slaný "A" PO
17:00 
3. Hostouň SO hř.Dobrovíz
11:00  3. Libčice PÁ hř.Libčice
17:00 
4. Hřebeč

17:00  4. Stehelčeves SO
10:15
5. Buštěhrad "A"
17:00
5. Brandýsek
17:00
           
           
  Skupina C      Skupina D   
1. SK Kladno "A" ČT hř.Rozdělov
17:00  1. Buštěhrad "B"
ST
17:00
2. Akademie Kladno
ČT
17:00
2. SK Kladno "B"
ČT hř.Rozdělov
17:00
3. Slovan Kladno
ST
16:00  3. SK Slaný "B"
ÚT
17:00
4. Slavoj Kladno
ST
17:00  4. Vinařice
SO
10:15
5. Kročehlavy
17:00
5. Libušín

17:00
 
 
 
 
   
           
  Skupina E         
1. Dobrá/Družec

17:00       
2. Doksy
PO
17:00      
3. Tuchlovice
ÚT
17:00       
4. Švermov
NE
15:00       
5. Lhota 17:00
     
 
 
 
     
           
           
           
Rozlosování           
Skupina  A,B,C,D,E          
           
1. kolo  1-3  2-4-5       
2. kolo  2-3
5-4-1
     
3. kolo  4-5
3-1-2
     
4. kolo  5-3
1-2-4
     
5. kolo  4-1  2-3-5       
6. kolo  3-4
5-2-1
     
7. kolo  5-2
4-1-3
     
8. kolo  2-1  3-4-5       
9. kolo  1-5  4-3-2       
           
           
    Starší přípravka       
   

  

 
  Okresní soutěž A
    Okresní soutěž B
 
1. Velvary "A"
PO 
17:00  1. Švermov
NE 15:00
2. Libušín 
PÁ  17:00  2. Slavoj Kladno
ČT 17:00 
3. Slatina
ČT
17:00  3. Kročehlavy

17:00 
4. Hrdlív
PO
17:00
4. SK Kladno
ST hř.Rozdělov
17:00 
5. SK Slaný
PO 17:00 5. Velvary "B"
ST
17:00
6. Vinařice NE
14:00 6. Slovan Kladno
ST 16:00
           
  Okresní soutěž C
    Okresní soutěž D  
1. V.Přítočno

17:00  1. Stochov
ST
17:00
2. Braškov

17:00  2. Kačice
ČT
17:00
3. Unhošť

17:00
3. Tuchlovice
PO
17:00
4. Hostouň
SO hř.Dobrovíz
11:00  4. Doksy
PO
17:00
5. Hřebeč
ČT
17:00
5. Lhota

17:00
6. Buštěhrad
ST
17:00  6. Dobrá/Družec
NE
10:00
           
  Okresní soutěž E
    Okresní soutěž F
 
1. Libčice
ČT hř.Libčice
17:00  1. Jedo/Pozdeň
ČT hř.Pozdeň
17:00
2. Stehelčeves
PO 17:00 2. Tuřany
SO 10:15
3. Pchery
NE
10:00  3. Pan. Týnec
NE
10:00
4. Brandýsek
ST
17:00
4. Zlonice
SO
3h před "A"
       
   
           
           
           
           
Rozlosování      Rozlosování    
Skupina A,B,C,D
    Skupina E,F    
1. kolo  1-6-3  2-4-5  1. kolo 
1-2-3-4
 
2. kolo  5-4-1  6-2-3  2. kolo
2-3-4-1
 
3. kolo  3-1-2  4-6-5  3. kolo 3-4-1-2
 
4. kolo  1-2-4  5-3-6  4. kolo
4-1-2-3
 
5. kolo  6-4-1  2-3-5  5. kolo 1-2-3-4
 
6. kolo  5-2-1  3-4-6  6. kolo
2-3-4-1
 
7. kolo  4-1-3  6-5-2  7. kolo
3-4-1-2
 
8. kolo  2-6-1  3-4-5  8. kolo
4-1-2-3
 
9. kolo  1-6-5  4-3-2  9. kolo
1-2-3-4
 

 

 

ÚŘEDNÍ DESKA FAČR

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

ZPRÁVA PRO OFS

HLÁŠENÍ TURNAJŮ A PŘÁTELÁKŮ

informační systém
FAČR



<< Srpen 2019>>
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Předpověď počasí
 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLADNO, Stadion SK Kladno, Františka Kloze 2628, 272 01 Kladno | e-mail: ofs-kladno@atlas.cz | admin |