SOUTĚŽE PŘÍPRAVEK - AKTUÁLNÍ INFORMACE

 

 

  Starší přípravka       Starší přípravka        
  SK.  A       SK.  B        
1 VELVARY PÁ 16:30    1 SK KLADNO  ST ÚŘ.      
2 KROČEHLAVY PÁ ÚŘ.    2 ŠVERMOV NE 15:00       
3 LHOTA PÁ ÚŘ.    3 BRANDÝSEK PÁ ÚŘ.       
4 POZDEŇ SO 10:00    4 DOKSY ST ÚŘ.       
5 VINAŘICE NE 14:00    5 TUŘANY SO 10:15       
         6 V. PŘÍTOČNO  PÁ ÚŘ.       
                   
  Starší přípravka       Starší přípravka        
  SK.  C       SK.  D        
1 HŘEBEČ  ČT ÚŘ.   1 ZVOLENĚVES ČT 16:30       
2 ZLONICE SO 14:00    2 UNHOŠŤ B ČT ÚŘ.       
3 HOSTOUŇ ÚT/ST  hlášenka    3 PAN. TÝNEC NE 10:00       
4 UNHOŠŤ A PO ÚŘ.    4 SLANÝ A ÚT ÚŘ.       
5 BUŠTĚHRAD ÚT ÚŘ.    5 TUCHLOVICE ÚT ÚŘ.       
 6 LIBUŠÍN  NE -3 h B               
                   
  Starší přípravka        Mladší přípravka        
  SK.  E        SK. A        
1 V. DOBRÁ ST ÚŘ.     1  SK KLADNO A  PO ÚŘ      
2 UNHOŠŤ C ČT ÚŘ.    SLANÝ A ÚT ÚŘ.       
3 KAČICE  ČT ÚŘ.   SLAVOJ KLADNO PO ÚŘ.       
4 SLAVOJ KLADNO ST ÚŘ.    LIBUŠÍN  PÁ ÚŘ.       
5 BRAŠKOV PÁ ÚŘ.    BUŠTĚHRAD  PO ÚŘ.       
 6 SLANÝ B   ÚT. ÚŘ.   HŘEBEČ  PÁ ÚŘ.       

 

 

 

Mladší přípravka

     

 

Mladší přípravka

       
  SK.  B       SK.  C        
1 LHOTA  PÁ ÚŘ.   1 UNHOŠŤ B ST ÚŘ.       
2 KROČEHLAVY PÁ ÚŘ.    2 ŠVERMOV NE 15:00      
3 STEHELČEVES ČT ÚŘ.    3 SK KLADNO B ČT ÚŘ.       
4 DOKSY PO ÚŘ.    4 SA KLADNO PO ÚŘ.       
5 UNHOŠŤ A ÚT ÚŘ.    5 V. DOBRÁ PÁ ÚŘ.       
                   
                   
  Mladší přípravka       Mladší přípravka        
  SK.  D       SK.  E        
1 HOSTOUŇ  ÚT/ST hlášenka   1 ŠVERMOV B        
2 TUCHLOVICE PO ÚŘ.    2 KROČEHLAVY B        
3 ZÁKOLANY PÁ 16:00    3 HRDLÍV PÁ ÚŘ.       
4 LIDICE     4 SLANÝ B ČT 16:00      
5 ZVOLENĚVES PÁ ÚŘ.    5 V. PŘÍTOČNO PÁ ÚŘ.       
                   
  DRUŽSTA JSOU ROZDĚLENY DO TABULKY PODLE PODZIMNÍCH VÝSLEDKŮ, PROHOZENÍ ČÍSEL VE SKUPINĚ JE MOŽNÉ POUZE SE SOUHLASEM SEKTRETARIÁTU OFS KLADNO A TO NEJPOZDĚJI DO PÁTKU 11.3.2022
ROZLOSOVÁNÍ PRO 6 MUŽSTEV     ROZLOSOVÁNÍ PRO 5 MUŽSTEV
                   
                   
1. kolo 1,6,3 2,4,5     1. kolo   1,3 2,4,5
2. kolo 5,4,1 6,2,3     2. kolo   2,3 5,4,1
3. kolo 3,1,2 4,6,5     3. kolo   4,5 3,1,2
4. kolo 1,2,4 5,3,6     4. kolo   5,3 1,2,4
5. kolo 6,4,1 2,3,5     5. kolo   4,1 2,3,5
6. kolo 5,2,1 3,4,6     6. kolo   3,4 5,2,1
7. kolo 4,1,3 6,5,2     7. kolo   5,2 4,1,3
8. kolo 2,6,1 3,4,5     8. kolo   2,1 3,4,5
9. kolo 1,6,5 4,3,2     9. kolo   1,5 4,3,2

 

ÚŘEDNÍ DESKA FAČR

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

ZPRÁVA PRO OFS

HLÁŠENÍ TURNAJŮ A PŘÁTELÁKŮ

informační systém
FAČR



<< Červen 2022>>
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Předpověď počasí
 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLADNO, Stadion SK Kladno, Františka Kloze 2628, 272 01 Kladno | e-mail: ofs-kladno@atlas.cz | admin |